Maak kennis met onze andere toplocaties: Toplocaties:

Maak kennis met onze vereniging

Wie zijn de gezichten van Ondernemersvereniging Kennispark? We doen graag een kennismakingsrondje!

De gezichten

Ondernemersvereniging Kennispark is een bloeiende en groeiende vereniging met ruim 150 leden. Binnen deze vereniging zorgt het bestuur voor verbinding tussen de leden onderling en de groei met nieuwe leden. Samen geven we vorm aan ontmoeting en belangenbehartiging.

Aan het roer: ons bestuur
Het bestuur van Ondernemersverenging Kennispark bestaat uit een groep enthousiaste ondernemers die naast hun bedrijf op het Kennispark ook de ondernemersvereniging besturen. De huidige bezetting is als volgt:

Patrick Duwel | Directeur, Keypoint Consultancy
Functie:          Voorzitter
E-mail:           Patrick.Duwel@keypoint.eu

Irith Hoffmann | Partner, Damsté Advocaten en Notarissen
Functie:          Secretaris
E-mail:            hoffmann@damste.nl

Marcel Balvers | Adviseur, Hendriksen Accountants en Adviseurs
Functie:          Penningmeester
E-mail:           m.balvers@hendriksen.nl

Herbert Bult | Managing Director, Demcon
Functie:          Lid algemeen bestuur
E-mail:           herbert.bult@demcon.nl

Rosanna Geerts | Opleidingsadviseur, Symbol
Functie:          Lid algemeen bestuur
E-mail:           rosanna.geerts@symbol.nl

René Reitzema | Crossmedia strateeg, Mediavisie
Functie:          Lid algemeen bestuur
E-mail:           r.reitzema@mediavisie.nl

René Polman | Algemeen bestuurder Zorg, Kunst en Cultuur
Functie:          Lid algemeen bestuur
E-mail:           r.p.a.m.polman@utwente.nl

Martijn Hoogstoevenbeld | Financieel en operationeel directeur, FC Twente
Functie:         Lid algemeen bestuur
E-mail:          M.Hoogstoevenbeld@fctwente.nl

Eric van Nugteren | Belastingadviseur, Van Nugteren
Functie:          Adviseur
E-mail:           eric@vannugteren.nl

Thematische samenwerking in werkgroepen
Onze leden werken samen aan activiteiten binnen vier clusters: Communicatie, Evenementen, Faciliteiten en Vertegenwoordigen. Daarnaast vragen actuele ontwikkelingen om een thematische benadering van onze inzet. Voortvloeiend uit de gebiedsstrategie Kennispark en de daaropvolgende structuurvisie hebben we werkgroepen geformeerd. De actuele werkgroepen zijn:

  • Ruimtelijke ontwikkeling: hoe bereiken we een campusuitstraling?
  • Gebiedsontwikkelingen korte termijn
  • Communitybuilding
  • Internationale branding

Aangesloten bedrijven
Wil je weten wie je kunt ontmoeten binnen onze vereniging? Hieronder kun je onze ledenlijst inzien. We werken aan een meer zichtbare presentatie van de leden. Heb je daarover ideeën of wensen, we horen het graag!

Download ledenlijst

Word lid
Wil jij ook lid worden van onze ondernemersvereniging en je samen met onze leden inzetten voor een sterke community? Word lid en maak met ons het verschil!

 

Patrick Duwel
Patrick Duwel
Voorzitter Ondernemersvereniging Kennispark
Patrick Duwel

Ondernemersvereniging Kennispark behartigt de belangen van alle ondernemers in het gebied. Ben je benieuwd wat wij als ondernemersvereniging voor jouw belangen kunnen betekenen? Neem contact met mij op!

Postadres Ondernemersverzekering Kennispark
OV Kennispark
Postbus 545
7500 AM Enschede

Contact

Bezoekadres

Maak een afspraak